Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

„Mainytuvių“ sumanytojos: atsinaujinti garderobą neperkant naujų drabužių – įmanoma

02.13 Ketvirtadienis 16:05
Milda Noreikaitė-Bobinienė

Seniau žmogus vieną drabužį dėvėdavo bent 40 kartų, dabar vos po 7–8 kartų jį išmeta, tą parodė „Euromonitor“ atliktas tyrimas. Greitosios mados drabužių parduotuvėse kolekcijos atsinaujina dažniau nei kas mėnesį, o pasaulio sąvartynuose kasmet nugula šimtai tūkstančių tonų tekstilės atliekų, vien Lietuvoje – apie 11 tūkst. tonų.

Sužinojusios tai, tvaraus gyvenimo būdo entuziastės Gintarė Krutinytė ir Emilija Simonaitytė suko galvą, kaip kuo mažiau prisidėti prie greitosios mados pramonės, tačiau turėti galimybę puoštis ir vis atnaujinti spintos turinį. Taip gimė „Mainytuvės“ – kas sezoną vykstantis renginys, kur dalyviai atsineša dar pakankamai kokybiškus, tačiau pabodusius ar netinkamus drabužius ir maino juos vieni su kitais. Daugiau apie tai Emilija ir Gintarė pasakoja laidoje.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai