Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Maisto prekių parduotuvė kišenėje: pirkinius jums atneš į namus

2022-04-20, Trečiadienis 11:35
Rima Aukštuolytė

Elektroninė maisto ir kasdienių prekių parduotuvė „Barbora“ veikia jau 8 metus. Jos veikla iš didžiųjų šalies miestų plečiasi po visą Lietuvą, didėja ir paslaugų spektras. Tokią plėtrą paskatino ir koronaviruso pandemija, kai žmonės, vengdami kontaktų, vis dažniau rinkdavosi apsipirkti internete.

Paulė Meidutė, „Barboros“ rinkodaros vadovė, ir Jurgita Gižaitė-Tulabienė, „Barboros“ komunikacijos vadovė, pasakoja, kaip vyksta darbas nuo tos akimirkos, kai pirkėjas išsiunčia užsakymą, iki momento, kai jis pristatomas į jūsų namus. Ar žinojote, kad vienas iš jų darbuotojų veiklos principų – rinkti prekes kaip sau? Užsakymo kokybei skiriamas itin didelis dėmesys – tam yra net speciali pareigybė. Apie naujus apsipirkimo būdus ir pirkėjų įpročius klausykite laidoje „Maksimalus pulsas“ trečiadienį 11:35 val.

Laidą „Maksimalus pulsas" pristato lietuviškas prekybos tinklas „Maxima".

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai