Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Andrius Žiurauskas: kaip mokyklos direktoriaus pavaduotojas tapo aktoriumi

08.10 Pirmadienis 16:35
Gražvydas Muižys

Kauno lėlių teatro aktoriaus Andriaus Žiurausko karjerą pavadinti spalvinga būtų per švelnu. „Žinių radijo“ laidoje „Kauno diena“ A. Žiurauskas papasakos, kaip mokyklos direktoriaus pavaduotojas tapo Kauno lėlių teatro aktoriumi, o lėlių teatro aktorius – Slavka ir Vovka garsiuose filmuose ir serialuose bei nepakeičiamu „Žalgirio“ rungtynių pranešėju.

Ilgai ieškojęs savo tikrojo kelio, studijavęs TV režisūrą ir lietuvių kalbą, kaip pats sako, „tampęs lėles“ legendiniame juodojo humoro projekte „Radioshow“, dabar A.Žiurauskas puikiai žinomas ir daugelio mylimas aktorius bei režisierius, o krepšinio sirgaliams visoje Europoje pažįstamas kaip garsus Kauno arenos balsas, pristatantis „Žalgirio“ rungtynes. Tačiau vienas dalykas liko nepakitęs – tai šiltas ir paprastas žmogus. Kuo ir kviečiame įsitikinti „Žinių radijo“ laidoje „Kauno diena“. 

Komentarai


Naujausi epizodai