Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Sportininko profesija ir tykantys pavojai

11.05 Antradienis 11:05
Rosvaldas Gorbačiovas, Julius Naščenkovas

Sportininko gyvenimas dažnai atrodo, kaip nuostabi pasaka, solidūs kontraktai, gražūs namai, gerbėjų minios, skambios pergalės, o kas slypi už šio nuostabaus paveikslo? Tad šiandien norime pakalbėti apie sportininkus. Ką reiškia būti sportininku? Kokie pavojai tyko šiame kelyje?

Turbūt nė vienas  sportininkas neišvengia sunkumų, o dažną užklumpa traumos ar rimti sveikatos sutrikimai, kurie gali kardinaliai pakeisti karjerą , ar net gyvenimą. Ką jaučia sportininkas tokiose situacijose?

Kokias emocijas patiria sportininkas, kai tiek metų puoselėta sportininko karjera sudūžta į šipulius? Ar sportininkai pasiruošę tokiems išbandymams?

Apie tai šioje laidoje Rosvaldas Gorbačiovas kalbasi su viešųjų ryšių specialistu, lektoriumi Juliumi Naščenkovu, verslininku, vienintelės draudimo brokerių bendrovės Lietuvoje, turinčios oficialią Lloyd's partnerystę „Colemont“ generaliniu direktoriumi Giedriumi Čiurinsku bei krepšininku Darjušu Lavrinovičiumi.
 

Laidą „Įveikti krizę“ remia „Colemont“ - draudimo sprendimai iš Lloyd's.

Komentarai


Naujausi epizodai