Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kaip apsaugoti klientų duomenis? Ar įmonės pakankamai skiria tam dėmesio?

04.16 Penktadienis 16:35
Rosvaldas Gorbačiovas, Julius Naščenkovas

Mes labai daug kalbame apie kibernetinį saugumą, nuolat girdime apie duomenų nutekėjimą, mėginimus įsilaužti į įmonių ir net valstybinių įstaigų svetaines. Bet kokia programišių ataka yra susijusi nuostoliais – tiek finansiniais, tiek moraliniais.

Kaip apsaugoti klientų duomenis? Ar įmonės pakankamai skiria tam dėmesio? Ar yra būdų apsisaugoti nuo tokios grėsmės? Apie tai šioje laidoje Rosvaldas Gorbačiovas kalbasi su viešųjų ryšių specialistu, lektoriumi Juliumi Naščenkovu bei verslininku, vienintelės draudimo brokerių bendrovės Lietuvoje, turinčios oficialią Lloyd's partnerystę „Colemont“ generaliniu direktoriumi Giedriumi Čiurinsku. Taip pat laidoje dalyvauja advokatų kontoros INVENT vadovaujantis partneris ir Mykolo Romerio universiteto profesorius dr. Mindaugas Kiškis.

Laidą „Įveikti krizę“ remia „Colemont“ - draudimo sprendimai iš Lloyd's.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Komentarai


Naujausi epizodai