Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kodėl jums gali patikti paplūdimio tenisas?

02.23 Ketvirtadienis 07:15
Vlada Musvydaitė

Jeigu jums patinka badmintonas, padėlis, paplūdimio tinklinis ar lauko tenisas, o dar norite, kad jūsų kojos būtų ant smėlio, tai paplūdimio tenisas jums tiks idealiai. Tai nauja sporto šaka Lietuvoje, vystoma čia tik penkerius metus, tačiau šioje sporto šakoje jau turime šalies rinktinę. Tai labai įdomi ir smagi sporto šaka bet kuriam sporto mėgėjui, nes žiemą žaisdami paplūdimio tenisą, galite pasijusti kaip vasarą.

Vilniuje ir kai kuriuose Lietuvos miestuose jau nemažai yra uždarų aikštelių su šildomu smėliu, tad žiemą rasti šilto smėlio Lietuvoje nėra problema. Žaidžiant paplūdimio tenisą treniruosite kojas, rankas, jei žaisite aktyviai, vieno žaidimo metu galite pasiekti iki pusės žingsnių dienos normos, šia sporto šaka galite užsiimti su artimaisiais, vaikais ar pasikviesti kolegas. Pradėti žaisti paplūdimio tenisą iki šiol to nedariusiems, nėra sunku, nes nereikia tokių įgūdžių, kokių reikia tinklinyje ar tenise. Žinoma, kuo daugiau žaisite paplūdimio tenisą, tuo labiau gerės jūsų įgūdžiai, lavės judesiai, koordinacija, tuo būsite geresnis paplūdimio teniso žaidėjas.

Aš nemoku gerai žaisti lauko teniso, bet man labai patinka paplūdimio tinklinis ir labai mėgstu badmintoną, tad paplūdimio tenisas man kaip tik. Tik nesakykite, kad jums nėra tinkamos sporto šakos. Yra! Pasaulyje yra priskaičiuojama daugiau nei 800 skirtingų sporto šakų ir sporto žaidimų. Tik bandykite ir žaiskite! 

Komentarai


Naujausi epizodai