Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kaip „elitazzz“ nebemato realybės

04.17 Trečiadienis 07:07
Justas Mundeikis

Šiame komentare J.Mundeikis diskutuoja ryškėjančią visuomenės poliarizacijos problemą. Save aukštesnei-vidurinei klasei priskiriantis Lietuvos "elitas" atitrūksta nuo realybės: Vilniaus elitui kyla klausimas, kuo pakeisti atsibodusias citrinas, Vilniaus elitas pašiepia turto nesukaupiančius, nuosavo verslo neturinčius piliečius, tuo tarpu kone kas antras namų ūkis Lietuvoje negalėtų padengti 280€ nenumatytų išlaidų iš savo lėšų. Materialinis nepriteklius nuosaikiai mažėja dėka pensijų indeksavimo, vaiko pinigų bei ekonomikos augimo, tačiau nepakankamai sparčiai, jog būtų naikinamos galimybių nelygybės augančioms kartoms.

Komentarą papildančią statistiką, skaičiavimus bei nuorodas į naudotus šaltinius galima rasti J.Mundeikio tinklaraštyje /www.Lithuanian-Economy.net 

 

Komentarai


Naujausi epizodai