Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų ir komerciniais, tikslais ir kanalais galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kokių ekonominių žinių šiandien trūksta suaugusiems ir kur jų gauti?

08.13 Pirmadienis 10:06
Žilvinas Šilėnas

Sakome, kad lietuviai – labiausiai išsilavinusi tauta pasaulyje. Tačiau prieš dvejus metus atliktame Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos tyrime nustatyta, kad lietuviai atsilieka finansinio raštingumo srityje. Ką darome ne taip? Argi ekonomikos nesimokome mokyklose?

Kaip Lietuva sprendžia šią problemą ir ar apskritai ją sprendžia? Kokios numatytos priemonės, planai, kaip jie dera su ES rekomenduojamomis priemonėmis? Kaip gali darbdaviai prisidėti prie darbuotojų finansinio raštingumo kėlimo? Kur patiems ieškoti trūkstamų žinių, ir kiek tai gali kainuoti?

Apie tai laidoje Žilvinas Šilėnas kalbės su Lietuvos banko Komunikacijos departamento Viešųjų ryšių skyriaus vyriausiąja specialiste Inga Pache, Lietuvos pramonininkų konfederacijos prezidentu Robertu Dargiu, UAB "Starfish Academy" marketingo ir bendruomenės koordinatore, finansinio raštingumo programų vadove Viktorija Bareišiene,  LLRI švietimo centro vadove Marija Vyšniauskaite.

Laidą rengia Laisvosios rinkos institutas

Komentarai