Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kas trukdo į Lietuvą pritraukti talentus?

01.26 Trečiadienis 10:06
Kotryna Tamkutė

Talentų pritraukimą, siekiant šalyje kurti palankią aplinką verslui Vyriausybė yra ne kartą deklaravusi kaip vieną svarbiausių savo tikslų. Pastaruoju metu, kai darbo jėgos paklausa sparčiai auga – 2020 m. Užimtumo tarnybos duomenimis, palyginus su tuo pačiu laikotarpiu ankstesniais metais, šoktelėjo 78 proc. – ekonomikai reikalingi ne tik talentai, bet įvairios kvalifikacijos žmonės, kurie kurtų rinkai reikalingą pridėtinę vertę. Apie galimybių juos pritraukti stoką užsimena ir privatus, ir viešasis sektorius.

Apie tai, kokių talentų reikia gyvybingai šalies ekonomikai palaikyti ir kokios kliūtys trukdo juos pritraukti laidoje kalbasi ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto dėstytojas Marius Kušlys ir agentūros „Investuok Lietuvoje" vadovas Elijus Čivilis.

Laidą veda Lietuvos laisvosios rinkos instituto komunikacijos vadovė Kotryna Tamkutė.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Komentarai


Naujausi epizodai