Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kaip darbuotojų perkvalifikavimą įgyvendina įmonės?

08.25 Trečiadienis 10:06
Kotryna Tamkutė

Nepaisant to, kad laisvų darbo vietų skaičius šalyje muša rekordus – Užimtumo tarnyba birželį fiksavo daugiau 60,5 tūkst. darbo skelbimų, įmonės vis dažniau ir vis garsiau kalba apie darbuotojų trūkumą. Kaip vienas iš šio paradokso sprendimo būdų pateikiamas didesnis dėmesys darbuotojų perkvalifikavimui kaip galimybei ne tik atliepti darbdavių poreikius, bet ir suteikti darbuotojams naujų įgūdžių ir kompetencijų. Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacija pabrėžia, kad 2020 m. užklupusi COVID-19 krizė paspartino mokymosi ir darbo skaitmenizaciją, todėl kvalifikacijos tobulinimas ir persikvalifikavimas daugeliui suaugusiųjų tampa dar svarbesnis.

Aktualu tai, neabejotinai, ne tik valstybės, bet ir įmonės lygmeniu. Apie tai, kiek į darbuotojų perkvalifikavimą investuoti yra linkęs verslas ir kaip jis tai daro šiandien laidoje diskutuoja pasaulinės personalo sprendimų kompanijos „Manpower“ direktorė Božena Petikonis-Šabanienė, tarptautinės personalo atrankų įmonių grupės „CVO Recruitment I Simplika“ direktorė Akvilė Kazlienė ir orlaivių techninės priežiūros ir remonto įmonės „FL Technics“ personalo vadovė Renata Gailiūnienė.

Laidą rengia Lietuvos laisvosios rinkos institutas

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai