Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Į kokias kuriozines situacijas įkliūva mokesčių mokėtojai?

2022-06-08, Trečiadienis 10:06
Elena Leontjeva

Pirmadienį minėjome Laisvės nuo mokesčių dieną. Suskaičiavome, kad valstybės išlaidoms finansuoti šiais metais dirbome penkis mėnesius ir šešias dienas. Kuo geriau žmonės susipažinę su valstybės mokesčių struktūra, panaudojimo tikslais bei išlaidų proporcijomis, tuo labiau informuotus sprendimus jie gali priimti – tiek kurdami savo verslą, tiek balsuodami rinkimuose ir spręsdami, kokių mokesčių ir išlaidų reikia valstybei.

 Apie tai – ar gyventojai pažįsta jiems tenkančią valstybės finansavimo naštą ir į kokias situacijas įkliūva iš nežinojimo, laidoje kalbasi kontoros ILAW LEXTAL advokatas, partneris Arūnas Šidlauskas, advokatų kontoros „TGS Baltic“ mokesčių praktikos grupės vadovas, partneris Marijus Kriščiūnas ir Lietuvos laisvosios rinkos instituto prezidentė Elena Leontjeva.

Laidą rengia Lietuvos laisvosios rinkos institutas

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai