Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar sudėtinga Lietuvoje įsidarbinti trečiųjų šalių piliečiams?

07.28 Trečiadienis 10:06
Kotryna Tamkutė

Nuo 2019 m. į Lietuvą atvyko daugiau žmonių nei iš jos išvyko. Tačiau jau šių metų kovo mėnesį situacija pasikeitė ir migracijos balansas, Lietuvos Statistikos departamento duomenimis, vėl tapo neigiamas. Didžioji dalis grįžtančių – iš užsienio parvykstantys tautiečiai, imigrantai iš Europos Sąjungos šalių sudaro vos kelis procentus visų gyventi ar dirbti į Lietuvą atvykstančių žmonių, likusi dalis – imigrantai iš trečiųjų šalių.

Apie galimybes prisitraukti daugiau gyventi ir dirbti Lietuvoje pasiryžusių tokių šalių kaip Baltarusija ar Ukraina gyventojus, apie verslo jiems keliamus lūkesčius ir migracijos procedūrų sudėtingumą diskutuoja Užimtumo tarnybos direktorės pavaduotoja Giedrė Vitė, Lietuvos mėsos perdirbėjų asociacijos vadovas Egidijus Mackevičius ir įdarbinimo įmonės „On Top Group“ direktorius Saulius Drazdauskas.

Laidą rengia Lietuvos laisvosios rinkos institutas

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Komentarai


Naujausi epizodai