Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar Lietuvoje gerbiami mokesčių mokėtojai?

2021-05-05, Trečiadienis 10:06
Kotryna Tamkutė

Gegužės 11 d. minima Pagarbos mokesčių mokėtojams dieną. Jos metu Lietuvos laisvosios rinkos institutas kviečia pagerbti visus mokesčių mokėtojus ir jiems padėkoti bei atkreipia dėmesį į tai, kad būtent mokesčių mokėtojų veikla ir indėlis yra valstybės gerovės pagrindas – mokėdami mokesčius šalies gyventojai aktyviai dalyvauja kuriant valstybę ir taip išreiškia savo pilietiškumą.

Vis dėlto jų teisės – teisė į mokesčių sistemos stabilumą, teisė būti laikomam sąžiningu mokesčių mokėtoju, teisė į kokybiškai ir gerai parengtus mokesčių įstatymus ir kitos – ne visuomet yra gerbiamos. Apie visa tai – kaip atrodo mokesčių mokėtojų kasdienybė, su kokiomis problemomis jie susiduria ir ką daryti, kad jiems tenkanti našta mažėtų – laidoje diskutuoja Verslo paslaugų grupės „Lewben“ verslo mokesčių paslaugų vadovė Sandra Pavlova ir advokatų kontoros „Glimstedt“ vyresnioji teisininkė Agnė Pimpytė.

Laidą rengia Lietuvos laisvosios rinkos institutas

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai