Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar direktyva dėl platforminio darbo padės dalinimosi ekonomikai, ar turim kitų alternatyvų?

06.29 Trečiadienis 10:06
Karolina Mickutė

Skaitmenizacija atvėrė daug galimybių kurti ir plėtoti savo verslus, praplėtė ir paslaugų pasiūlą vartotojams. Viena jų – darbas per mums puikiai pažįstamas platformas, kai maistą užsisakome į namus, per programėlę išsikviečiame vairuotoją. Europos Komisija siūlo reguliuoti darbą per platformas taip neva siekiant geresnės dirbančiųjų socialinės apsaugos. Laidoje diskutuojama apie tai, ar direktyva geriausiai atitinka pačių savarankiškai dirbančiųjų ir vartotojų interesus ir ar galima sugalvoti kitų geresnių priemonių.

Laidoje dalyvauja Socialinės apsaugos ir darbo atašė Lietuvos nuolatinėje atstovybėje Europos Sąjungoje Kęstutis Zaura, Kurjerių ir vairuotojų asociacijos pirmininkas Dalius Rudokas, startuolio įkūrėjas, IT ir dalinimosi ekonomikos specialistas, šioje srityje dirbantis daugiau negu 10 metų, Paulius Vėželis.

Laidą rengia Lietuvos laisvosios rinkos institutas

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai