Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Žinomo veido pergalei rinkimuose neužtenka?

09.23 Pirmadienis 13:05
Aurimas Perednis

Rinkimai į tris atsilaisvinusias Seimo narių vietas žinomiems kandidatams susiklostė netikėtai. Konservatorė Paulė Kuzmickaitė Žirmūnų apygardoje nugalėjo socialdemokratų partijos pirmininką Gintautą Palucką. Ilgametė televizijos žurnalistė Rūta Janutienė Žiemgalos apygardoje rinkimus pralaimėjo socialdemokratui Liudui Jonaičiui. Buvęs R. Janutienės kolega, jau ne pirmą kartą Seimo rinkimuose dalyvaujantis žurnalistas Kristupas Krivickas, Gargždų apygardoje balsais nusileido konservatorei Rasai Petrauskienei.

Sekmadienį vykusiuose rinkimuose į tris laisvas vietas Seime iš viso balsavo 18,82 proc. rinkėjų.

Laidoje dalyvauja LSDP pirmininkas Gintautas Paluckas, išrinktoji Seimo narė Paulė Kuzmickienė, VDU politologas, profesorius Algis Krupavičius, išrinktasis Seimo narys Liudas Jonaitis, žurnalistė Rūta Janutienė, išrinktoji Seimo narė Rasa Petrauskienė, VRK pirmininkė Laura Matjošaitytė.  

xx316

Komentarai


Naujausi epizodai