Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

VSD ataskaita. Kas naujo?

04.03 Pirmadienis 13:05
Aurimas Perednis

Valstybės saugumo departamento (VSD) vadovas Darius Jauniškis „Žinių radijui“ sako, kad 2016 metų VSD ataskaita ramesnė nei ankstesnių metų, bet mes turime išlikti budrūs. Jis tvirtina, kad pagrindinė grėsmė mūsų išoriniam saugumui yra Rusija, jai ataskaitoje skirta daugiausia dėmesio, taip pat Baltarusija, auga kibernetinių grėsmių aktualumas. Daug diskusijų sukėlė tautinių mažumų siužetas.

BNS naujienų agentūra išskiria 6 pagrindines grėsmes, kurios dominuoja žvalgų ataskaitoje. Rusijos užsienio politika, Baltarusijos priklausomybė nuo Rusijos, energetika ir ekonomika, propaganda, tautinės mažumos, terorizmas.

Laidoje dalyvauja: VSD vadovas Darius Jauniškis, Vaidotas Beniušis, BNS direktoriaus pavaduotojas turiniui, Gediminas Grina, buvęs VSD vadovas, Andžejus Pukšto, Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) dėstytojas, Andrius Bielskis, VDU ir Mykolo Riomerio universiteto profesorius, Mečys Laurinkus, signataras, buvęs VSD vadovas. 

Komentarai


Naujausi epizodai