Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų ir komerciniais, tikslais ir kanalais galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Valstybės tarnybos reforma – daugiau pliusų ar minusų?

01.23 Antradienis 13:05
Aurimas Perednis

Premjero vadovaujama Strateginių projektų portfelio komisija paviešino savo darbų planą. Dešimtuoju punktu plane įrašyta, kad Darius Sadeckas, finansų viceministras, yra atsakingas už „Ministerijų perkėlimą į naujas bendras patalpas“. Tačiau šio darbo įgyvendinimo data – 2024 m. III ketvirtis, rašo „Verslo žinios“.

Vyriausybė taip pat pritarė valstybės tarnybos reformai, kuri keliauja į Seimą. Ši pertvarka palies dešimtis tūkstančių dabartinių valstybės tarnautojų. Vidaus reikalų ministras E. Misiūnas anksčiau yra sakęs, kad norint neskirti reformai papildomų lėšų, reikėtų valstybės tarnautojų skaičių sumažinti 7–8 procentais.

Laidoje dalyvauja Seimo narys Povilas Urbšys, Valstybės tarnautojų profesinės sąjungos pirmininkė Irena Petraitienė, buvusi Vyriausybės kanclerė Milda Dargužaitė, MRU profesorius, Viešojo valdymo fakulteto dekanas Vainius Smalskys ir Seimo narys Kęstutis Masiulis.

Komentarai