Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Vakcinos pasas – grįžimas į normalų gyvenimą ar diskriminacija?

04.08 Ketvirtadienis 13:05
Aurimas Perednis

Danija šią savaitę tapo viena iš pirmųjų Europos valstybių, pradėjusių reikalauti, kad lankydamiesi kai kuriose įstaigose žmonės pateiktų naują sertifikatą, kad jie yra paskiepyti nuo COVID-19.

Laisvės partijos frakcija spaudžia Vyriausybę nedelsiant pradėti įgyvendinti nacionalinio imuniteto paso idėją, kas leistų atverti verslus ir gauti paslaugas vakcinuotiems, persirgusiems arba testuojamiems asmenims.

Lietuviškasis imuniteto pasas pradėtų veikti tuomet, kai vakcina bus prieinama visiems gyventojams, pareiškė valdančiosios TS-LKD pirmininkas Gabrielius Landsbergis.

Antroji laidos tema: ką pasakė Europos vaistų agentūra apie AstraZeneca" vakciną? Kaip vertinti jos išvadas ir kaip toliau šalims elgtis?

Laidoje dalyvauja Lygių galimybių kontrolieriaus tarnybos teisės grupės vyr. patarėja Laima Vengalė-Dits, Ekonomikos atašė Izraelyje Arūnas Karlonas, Nacionalinės turizmo verslo asociacijos prezidentė Žydrė Gavelienė, Vilniaus universiteto (VU) Medicinos fakulteto ir Vaikų ligų klinikos profesorius Vytautas Usonis, VU Santaros klinikų neurologas prof. Dalius Jatužis.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Komentarai


Naujausi epizodai