Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

V. Sinkevičius taps jauniausiu eurokomisaru istorijoje?

08.09 Penktadienis 13:05
Aurimas Perednis

Vyriausybė ir prezidentas Gitanas Nausėda patvirtino ekonomikos ir inovacijų ministro 28 metų Virginijaus Sinkevičiaus kandidatūrą į Europos Komisijos narius. Jei jį pasirinks komisijos vadovė Ursula von der Leyen ir bus palaikymas Europos parlamente V. Sinkevičius taptų pačiu jauniausiu komisaru EK istorijoje.

„Vakarykštis susitikimas (...) buvo labai sėkmingas, V. Sinkevičius prisistatė labai gerai, kalbama apie labai reikšmingą komisaro portfelį“, – žurnalistams teigė šalies vadovas Gitanas Nausėda po V. Sinkevičiaus vizito į Briuselį.

„Valstiečių“ lyderis Ramūnas Karbauskis prognozuoja, kad Seime bus „absoliutus“ balsavimas už ekonomikos ir inovacijų ministro „valstiečio“ Virginijaus Sinkevičiaus kandidatūrą į Europos Komisijos narius.

Opozicinės LSDP lyderis Gintautas Paluckas sako, kad „valstiečiams“ neturint tvirtų kandidatų, į eurokomisares galėtų būti deleguotos „gerokai politiškai stipresnės“ socialdemokratų kandidatės – parlamentarė, 2016-aisiais pusmetį finansų ministerijai vadovavusi Rasa Budbergytė, taip pat ilgametė europarlamentarė, buvusi socialinės apsaugos ir darbo ministrė Vilija Blinkevičiūtė.

xx286

Komentarai


Naujausi epizodai