Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

V. Čmilytės-Nielsen „šeimos paketas“ – pagalba šeimai ar diskriminacija?

09.15 Trečiadienis 13:05
Aurimas Perednis

Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen registravo „šeimų paketu“ vadinamas pataisas. „Šeimų darželio“ projektas numato kompensuoti dalį išlaidų tėvams, kurie dėl darželių trūkumo samdosi aukles. Kitu projektu siekiama įgyvendinti 4 darbo dienų savaitę auginantiems vaikus iki 3 metų. Tačiau tai bus taikoma tik viešajame sektoriuje dirbantiems tėvams, nes, anot V. Čmilytės-Nielsen, šiam sektoriui darosi vis sunkiau kovoti su privačiu. Trečiasis projektas „Vaikų kambariai“ leistų tėvams savo darbo įstaigoje palikti vaikus trumpalaikei priežiūrai. Seimo pirmininkės teigimu, tai būtų ypač naudinga tiems tėvams, kurių vaikai neturi kur likti pasibaigus pamokoms.

Antroje laidos dalyje – ar ES pripažins Talibaną? 

Diskutuoja Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen, daugiavaikių šeimų asociacijos „Mes“ vadovė Jurgita Pocienė, Seimo socialdemokratų frakcijos seniūnas Algirdas Sysas, Seimo narys Linas Kukuraitis, buvęs Europos Sąjungos ambasadorius Afganistane Vygaudas Ušackas, VU Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto lektorė, vidurio rytų ekspertė Ieva Koreivaitė.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Komentarai


Naujausi epizodai