Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Trečioji banga lūžta. Ar reikia greičiau laisvinti karantiną?

05.20 Ketvirtadienis 13:05
Aurimas Perednis

Vyriausybė leido nuo kitos savaitės didesnius žmonių susibūrimus, valanda ilginamas kavinių darbo laikas. Taip pat leista laisviau veikti pirtims ir baseinams, savaitgaliais – prekybos centrams, dvigubinamas žiūrovų lauko renginiuose skaičius. Premjerė Ingrida Šimonytė džiaugiasi vakcinacijos tendencijomis, kurios, jos nuomone, lėmė lūžį. Kaip nurodoma Vyriausybės išplatintoje kassavaitinėje apžvalgoje, nauji atvejai, teigiamų tyrimų procentas, 14 dienų sergamumas krenta ir pandemijos pagreitis mažėja.

Antroji laidos tema - Atlyginimai, komandiruočių pinigai bei kitos su darbo santykiais susijusios išmokos turi būti mokamos pavedimu, o ne grynaisiais, nusprendė Seimo Biudžeto ir finansų komitetas. Kokias pasekmes žmonėms turės atlyginimų mokėjimas tik grynaisiais?

Diskutuoja Santaros klinikų direktoriaus pavaduotojas medicinai Valdas Pečeliūnas, kavinių tinklo „Huracan Coffee“ direktorius Vytautas Kratulis, premjerės patarėja sveikatos apsaugai Živilė Gudlevičienė, buvęs sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga, Seimo Biudžeto ir finansų komiteto pirmininkas Mykolas Majauskas, Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Rimas Varkulevičius.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Komentarai


Naujausi epizodai