Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Sklandžiai ar chaotiškai vyksta vakcinacija?

03.08 Pirmadienis 13:05
Aurimas Perednis

Buvusi prezidentė Dalia Grybauskaitė sukritikavo valdančiuosius teigdama, kad komunikacija apie vakcinas iš valdžios pusės praktiškai neegzistuoja, o patį vakcinavimo procesą pavadino chaotišku. Vienose savivaldybėse skiepijamos vienos amžiaus grupės, kitose kitos ir tai kelia klausimų visuomenei. Kritikos savivaldybėms dėl skiepijimo tempo pažėrė ir sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys.

Diskutuoja Kauno savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Paulius Keras, Šeimos gydytojų asociacijos vadovas Julius Kalibatas, Molėtų ligoninės vadovas Vaidotas Grigas, Sveikatos apsaugos ministerijos kanclerė Jurgita Grebenkovienė.

Antroji laidos tema: kas yra atmetimo kultūra ir kaip ji reiškiasi? Laidoje diskusija su Vilniaus universiteto sociologe dr. Rūta Žiliukaite ir Vytauto Didžiojo universiteto politologu dr. Andriumi Švarpliu.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Komentarai


Naujausi epizodai

audius ozalas list535
2021 m. balandžio 21 d.