Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Šildymo sezonas prasideda: kas mokės daugiausia?

10.07 Ketvirtadienis 13:05
Aurimas Perednis

Vilniaus miesto savivaldybė pradeda šildymo sezoną.

Savivaldybė prognozuoja, kad šį spalį šildymo kaina sostinėje gali būti apie 80 proc. didesnė nei pernai, todėl gyventojams nuo lapkričio mėnesio bus užfiksuotas ne didesnis kaip 35 proc. šilumos kainų augimas lyginant su atitinkama praeitų metų to paties mėnesio kaina, o per šildymo sezoną susidariusią nepriemoką bus siūloma susimokėti jiems patogiu metodu individualiai susitarus su Vilniaus šilumos tinklais.

Kaunas ir Panevėžys šildymo sezonus pradėjo rugsėjo 27 dieną, Šiauliai – rugsėjo 24 dieną. Klaipėda centralizuotai tiekiamo šildymo dar neįjungė. Kada uostamiestyje bus pradėtas šildymo sezonas bus sprendžiama spalio 11 dieną.

Diskutuoja Valstybinės energetikos reguliavimo tarybos tarybos narys Matas Taparauskas, šilumos tiekėjų asociacijos vadovas Valdas Lukoševičius, Alytaus butų ūkio vadovas Egidijus Mensevičius.

Antroji laidos tema: kaip pavyko portugalams atšaukti COVID-19 apribojimus ir pasiekti itin aukštą vakcinacijos rodiklį? Laidoje – pokalbis su medicinos prof. Vytautu Usoniu.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Komentarai


Naujausi epizodai