Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Šildymo kompensacijos. Ar jos apsaugos žmones nuo energetinio skurdo?

10.26 Trečiadienis 13:05
Aurimas Perednis

Lietuvoje prasidėjo šildymo sezonas. Šiemet šildymo ir karšto vandens kompensacijas galės gauti daug daugiau žmonių, uždirbančių vidutines pajamas. Jos priklausys ne tik tiems, kurie naudojasi centralizuotu šildymo tiekimu. Kompensacijos skiriamos šešiems mėnesiams, dėl jų galima kreiptis visą sezoną, o jas skiriant, gyventojų turtas nebus vertinamas. Tad – kam priklauso šildymo ir karšto vandens kompensacija? Ar žmonės apie tai pakankamai informuoti?

Diskutuoja: Vilniaus miesto savivaldybės Socialinių išmokų skyriaus vedėja Ieva Paberžienė, Seimo narys, socialdemokratas Algirdas Sysas, energetikos ekspertas Vidmantas Jankauskas, Nacionalinio skurdo mažinimo organizacijų tinklo vadovė Aistė Adomavičienė.

 Antroji laidos dalis. Kam labiausiai naudingas parlamentinis tyrimas dėl vidaus reikalų ministrės A. Bilotaitės veiksmų ir riaušių prie Seimo?

Komentuoja naujienų agentūros ELTA vyriausiasis redaktorius Vytautas Bruveris, Mykolo Romerio universiteto politologas Vytautas Dumbliauskas.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai