Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Seimo komitetas prieš Vyriausybę: ar Seimas švelnins alkoholio ribojimus?

2021-11-25, Ketvirtadienis 13:05
Aurimas Perednis

Alkoholio prekybos tvarka kol kas neturėtų būti keičiama, nutarė Seimo Sveikatos reikalų komitetas. Įdomu tai, kad Vyriausybė pakeitimams iš esmės yra pritarusi, bet jos pozicijai Sveikatos reikalų komitetas nepritarė.

Pakeitimais siūloma alkoholio pirkėjų amžiaus ribą sumažinti, priklausomai nuo svaigalų stiprumo, nuo 18 metų leidžiant vartoti iki 15 proc. stiprumo gėrimus, o stipresnius – nuo 20 metų. Siūloma leisti alkoholiu prekiauti kasdien nuo 10 iki 20 valandos, įskaitant sekmadienį.

Antroji laidos tema: Specialiųjų tyrimų tarnyba atlieka ikiteisminį tyrimą dėl įtariamos korupcijos statybų priežiūros srityje, sostinės meras Remigijus Šimašius sako, kad jame figūruoja savivaldybės darbuotojai. Tad kas vyksta Vilniaus savivaldybėje?

Diskutuoja: Seimo Sveikatos reikalų komiteto pirmininkas Antanas Matulas, Seimo narė Morgana Danielė, Jaunųjų gydytojų asociacijos vadovė Kristina Norvainytė, dienraščio „Lietuvos rytas“ žurnalistas Tadas Ignatavičius, youtuberis Skirmantas Malinauskas, Vilniaus meras Remigijus Šimašius.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai