Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Seime alkoholis: vakar – valgykloje, šiandien – posėdžių salėje

09.29 Ketvirtadienis 13:05
Tomas Loiba

Svaigalai vėl užims Seimo darbo laiką. Valdyba mano, kad greičiau rastų maisto tiekėją, jeigu jam būtų leista prekiauti silpnais alkoholiniais gėrimais. Tam pritarta vakar. O šiandienos darbotvarkėje – šūsnis su svaigalais susijusių klausimų. Ar leisti lauko kavinėms alkoholiu prekiauti toliau nuo pastato, negu galima dabar? Ar reklama laikyti įmonės pavadinimą, jeigu joje vartojamas alkoholio pavadinimas? Ar leisti prekiauti alkoholiu rugsėjo pirmąją, jeigu ji yra laisvadienis? Ar leisti vaisių vynu prekiauti net penkių litrų talpos plastiko taroje? Kaip neleisti nesąžiningiems prekeiviams internetu pardavinėti rūkomus gaminius?

Diskutuoja Seimo nariai Andrius Bagdonas, Kazys Starkevičius, Andrius Kupčinskas, Vytautas Kernagis, Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamento direktorė Gražina Belian.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai