Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Savivaldos pasitikėjimo krizė. Kur nuves išmokų skandalas?

2023-05-18, Ketvirtadienis 13:05
Aurimas Perednis

Andriui Tapinui reikalaujant politikų atsakomybės ir viešinant savivaldybių tarybų narių išlaidas, su korupcija kovojanti „Transparency International" pasigenda politinių lyderių aktyvumo siūlant sprendimus situacijai keisti. Premjerė ir toliau gina nepakankamu išlaidų skaidrumu kaltinamą švietimo ministrę J. Šiugždinienę ir teigia, kad ja pasitiki. Vieni teigia kad tuoj neliks kuo pasitikėti savivaldoje, kiti gi, jog metas apsivalyti nuo nesąžiningumo.

Diskutuoja: advokatas Petras Ragauskas, Joniškio savivaldybės meras Vitalijus Gailius, „Transparency International“ Lietuvos biuro vadovė Ingrida Kalinauskienė, Seimo narys Vilius Semeška, apžvalgininkas Virgis Valentinavičius.

Antroji laidos dalis. Seimo frakcijos ir komitetai šią savaitę susitikinėja ir vertina kandidato į STT vadovus Lino Pernavo tinkamumą. Kaip mažintų korupciją Linas Pernavas, tapęs STT vadovu? Laidoje dalyvauja kandidatas į STT vadovus, policijos atašė Jungtinėje Karalystėje, Linas Pernavas.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai