Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Protestas Sausio 13-osios minėjime – demokratija?

01.14 Penktadienis 13:05
Aurimas Perednis

Nušvilptos susirinkusių protestuotojų Seimo pirmininkės ir premjerės kalbos Sausio 13-osios minėjimo metu sukėlė šalyje nemenką diskusijų bangą. Daugeliui buvo apmaudu, gaila ir pikta, kad protestuotojai pasirinko tokią dieną ir tokį laiką išreikšti savo pozicijai. Prof. Vytautas Landsbergis juos lygino su „Jedinstvos" veikėjais ir teigė, kad jų nereikia vadinti žmonėmis. Premjerė Ingrida Šimonytė sako, kad Sausio-13-ąją žmonės žuvo ir už tai, kad kažkas galėtų švilpti valdžiai kalbant.

Diskutuoja: sąjūdininkas Algirdas Kaušpėdas, profsąjungietė Gražina Gruzdienė, Vytauto Didžiojo universiteto profesorius Šarūnas Liekis, Seimo narys Kęstutis Masiulis, Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų insttuto profesorė Ainė Ramonaitė.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai