Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Po Seimo rinkimų – daugiau staigmenų ar nusivylimų?

10.12 Pirmadienis 13:05
Marijus Gailius

Seimo rinkimų pirmojo turo daugiamandatėje apygardoje mandatus pasidalijo šešios partijos: rinkimus laimėjo Tėvynės Sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai, dar turintys solidų rezervą ir vienmandatininkų antrajam turui, ypač gerai pasirodė naujokų Laisvės partija ir prisikėlusioji Darbo partija. Kokias rinkėjų pasirinkimo tendencijas atskleidžia rezultatai ir kokios parlamento mozaikos tikėtis po antrojo turo? Kas po praėjusios nakties labiausiai nustebino ir nuvylė?

Laidoje dalyvauja politinės komunikacijos konsultantas Linas Kontrimas ir su krepšininkais laimę rinkimuose pabandęs VDU politologas Algis Krupavičius, būsimosios valdžios dešinieji: Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis (LS), išriktasis Seimo narys Tomas Vytautas Raškevičius (LP), prieš Saulių Skvernelį antrajame ture likusi Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė (TS-LKD), taip pat (centro) kairieji: po šuolio reitinge ant ribos pakibęs parlemento senbuvis Algimantas Salamakinas (LSDP), lojalioji savo partijos senbuvė, Seimo pirmoji vicepirmininkė Rima Baškienė (LVŽS), šauniai pasirodęs parlamentaras Andrius Mazuronis (DP).

Komentarai


Naujausi epizodai