Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Parako statinės, kurių nematome: kodėl vyksta ekologinės nelaimės?

10.18 Penktadienis 13:05
Marijus Gailius

Gaisras padangų perdirbimo gamykloje Alytuje uždavė klausimą: kaip įmanoma prisižaisti iki tokios didelės ekologinės nelaimės? Lietuvoje įmonės ir gyventojai turi vadovautis daugybe priešgaisrinių ir kitokių projektinių reikalavimų, tačiau ar visi prisiima atsakomybę už pavojingus objektus, medžiagas ir veiksmus? Kodėl tokios nelaimės įvyksta ir ar jos apskritai išvengiamos?

Diskutuoja apžvalgininkas Ričardas Savukynas, KTU Cheminės technologijos fakulteto Aplinkosaugos technologijos katedros vedėja Violeta Kaunelienė, atliekų tvarkymo įmonės „Ekobazė“ Aplinkos apsaugos konsultantas Tomas Kasperovičius, Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento skyriaus viršininkas Aurimas Gudžiauskas, Seimo Aplinkos apsaugo komiteto pirmininko pavaduotojas Simonas Gentvilas.

xx335

Komentarai


Naujausi epizodai