Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Nuo šeštadienio uždarose patalpose privalomos veido kaukės. Kas ir kaip keičiasi?

07.30 Ketvirtadienis 13:05
Aurimas Perednis

Augant koronaviruso plitimo mastui, Vyriausybė nuo šeštadienio sugrąžiną privalomą kaukių dėvėjimą uždarose patalpose. Pasak teisingumo ministro Elvino Jankevičiaus, policija žada aktyviai bendradarbiauti su parduotuvės saugos tarnybomis, kad šis reikalavimas būtų įgyvendintas. Didieji prekybos tinklai žada neįsileisti klientų, kurie neturės veido apsaugos priemonių. Toks pats reikalavimas galioja ir paslaugas gyventojams uždarose patalpose teikiančioms įmonėms.

Antroji tema – Kaip pirmoji viruso banga pažeidė Lietuvos ekonomiką?

Laidoje diskutuoja SĮ „Susisiekimo paslaugos“ Viešojo transporto departamento vadovė Loreta Levulytė, prekybos tinklo „Norfa“ vadovas Dainius Dundulis, ULAC direktorius Saulius Čaplinskas, premjero patarėjas Giedrius Surplys, KTU Aplinkosaugos technologijų katedros profesorius Dainius Martuzevičius, „Swedbank“ vyr. ekonomistas Nerijus Mačiulis, LPK prezidentas Vidmantas Janulevičius.

Komentarai


Naujausi epizodai