Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Nepriklausomo elektros tiekėjo pasirinkimas ir kainų kompensavimas. Ar yra ko bijoti?

04.29 Penktadienis 13:05
Aurimas Perednis

Socdemai reikalauja valdžią dar kartą atidėti nepriklausomo elektros tiekėjo pasirinkimą. Siaučiant energetikos krizei, būtų išmintinga nebeerzinti ir nebegąsdinti žmonių. Premjerė Ingrida Šimonytė atkerta, kad dar kartą jo atidėti nenumatoma, nes tai sukeltų žmonėms sumaištį.

Švelninti infliacijos pasekmes buitinių vartotojų kainų kompensavimui siūloma skirti 570 mln. eurų iš valstybės biudžeto, verslui – 120 mln. eurų. Kaip bus kontroliuojamos šios valstybės subsidijos?

Diskutuoja: Seimo narys Gintautas Paluckas, Seimo Biudžeto ir finansų komiteto pirmininkas Mykolas Majauskas, nepriklausomų elektros tiekėjų asociacijos vadovas Vilius Juraitis, „Ignitis grupės“ ryšių su visuomene vadovas Artūras Ketlerius, energetikos eskpertas prof. Vidmantas Jankauskas, Socialinių mokslų centro direktorius Boguslavas Gruževskis, energetikos viceministrė Inga Žilienė.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai