Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

„Maršas“ taps nauja partija ar išsikvėps?

06.17 Ketvirtadienis 13:05
Aurimas Perednis

Nuo antradienio protesto akcijas prie Seimo, Vyriausybės rengia „Didžiojo šeimų gynimo maršo“ organizatoriai. Kadangi Vilniaus miesto savivaldybė nedavė leidimo mitingui, nes įvertino jį kaip politinę akciją, protestuotojai Seimo automobilių aikštelėje stoviniuoja grupelėmis.

Jie protestuoja prieš valdančiųjų vykdomą šeimos, sveikatos politiką. Policija pranešė po mitingų prie Seimo ir Vyriausybės pradėjusi kelias teisenas dėl galimo Susirinkimų įstatymo ir viešosios tvarkos pažeidimo.

Premjerė Ingrida Šimonytė sako, kad būtų suteikusi leidimus „Šeimos gynimo maršui“ mitingui Vilniuje ir LGBT eitynėms Kaune, jeigu būtų šių miestų vadovė.

Antroji laidos tema: ar reikėtų mažinti amžiaus cenzą alkoholio įsigijimui iki 18 metų?

Diskutuoja Mykolo Romerio universiteto politologas Vytautas Dumbliauskas, vienas šeimos gynimo maršo organizatorių Raimondas Grinevičius, policijos viešųjų ryšių tarnybos vadovas Ramūnas Matonis, žurnalistas Šarūnas Černiauskas, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto dėstytojas Mindaugas Štelemėkas, Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamento direktorius Renaldas Čiužas

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Komentarai


Naujausi epizodai