Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Lietuvos komunistų partija – nusikalstama?

2023-03-15, Trečiadienis 13:05
Aurimas Perednis

Dalis konservatorių iš naujo siekia Lietuvos komunistų partiją pripažinti nusikalstama. Opoziciniai socialdemokratai teigia, kad klausimas yra pavėluotas, nes daug žmonių yra mirę, ir kelia klausimą, kaip vertinti tuos signatarus ir sąjūdiečius, kurie buvo aktyvūs LKP nariai. Konservatorių atstovas Laurynas Kasčiūnas sako, kad įsivyravo visuomenėje buvusių komunistų amnestija ir tai yra blogai.

Diskutuoja: Seimo narys, istorikas Valdas Rakutis, signataras, filosofas prof. Bronislovas Genzelis, XX a. istorikas Algimantas Kasparavičius.

Antroji laidos dalis. Vakar virš Juodosios jūros rusai numušė ir nuskandino amerikiečių bepilotį „MQ-9 Rider", kuris atlikinėjo žvalgybines užduotis 75 mylių nuo aneksuoto Krymo. Amerikos karo studijų institutas šiandien skelbia, kad šis incidentas nepadidins eskalacijos tarp Amerikos ir Rusijos.

Tad, kodėl rusai numušė amerikiečių bepilotį ir kur tai nuves? Laidoje dalyvauja ginkluotės ekspertas Artur Plokšto ir Gynybos paramos fondo vadovas atsargos pulkininkas Vaidotas Malinionis.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai