Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kur nuves slaugos reforma?

2023-03-22, Trečiadienis 13:05
Aurimas Perednis

Sveikatos apsaugos ministerija pradėjo slaugos ligoninių pertvarką – ligoninėse liks mažiau slaugos lovų, o daugiau paslaugų turėtų persikelti į namus. Kokia šios reformos esmė ir kokios pasekmės? Ar pagerės slaugos kokybė ir prieinamumas, ar viskas dar labiau guls ant artimųjų pečių?

Antroji laidos dalis. Nė vienam iš šešių kandidatų į nacionalinio transliuotojo LRT vadovus nesurinkus reikiamo skaičiaus balsų, nacionalinio transliuotojo taryba skelbs naują generalinio direktoriaus atranką. Kaip renkamas LRT vadovas?

Diskutuoja: Sveikatos apsaugos ministerijos slaugos ir ilgalaikės priežiūros skyriaus patarėjas Marius Čiurlionis, Seimo narys Aurelijus Veryga, Pagalbos onkologiniams ligoniams asociacijos direktorė Neringa Čiakienė, portalo „15 min" aktualijų skyriaus redaktorius Raimundas Celencevičius, Seimo Kultūros komiteto pirmininkas Vytautas Juozapaitis.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai