Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kur Jūs atostogaujate – Lietuvoje ar užsienyje?

07.22 Pirmadienis 13:05
Aurimas Perednis

Baltijos tyrimų duomenimis, didžioji dalis apklaustų šalies gyventojų atostogas nusiteikę leisti Lietuvoje. Beveik du trečdaliai (63 proc.) apklaustųjų nurodė, jog poilsiaus Lietuvos pajūryje bei kaimo sodybose, o tik trečdalis (34 proc.) ilsėtis ketina užsienio kurortuose. Žinių radijuje kalbėjusi Lietuvos viešbučių ir restoranų asociacijos vadovė E. Šiškauskienė sako, kad itin populiarėja kelionės po Lietuvą ir atostogaujančių susidomėjimas mūsų šalimi.

Kažkada buvo paplitusi nuomonė, kad Lietuvoje atostogauja tik tie, kurie neturi pinigų kelionėms į užsienį. Šiandien neretas sako, kad atostogos užsienyje net pigesnės nei Tėvynėje.

Laidoje dalyvauja produktų ir rinkodaros vadovė įmonėje „Keliauk Lietuvoje“ Indrė Trakimaitė, kelionių organizatoriaus „Makalius“ įkūrėjas Rimvydas Širvinskas, Palangos viešbučių ir restoranų asociacijos vadovė Ingrida Valaitienė, turizmo ekspertė dr. Rima Jakytė ir portalo „psichika.eu“ įkūrėjas, psichologas Edvardas Šidlauskas.

 

xx271

Komentarai


Naujausi epizodai