Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kuo baigsis aistros dėl paramos LGBTQ?

06.25 Penktadienis 13:05
Aurimas Perednis

Prezidentas Gitanas Nausėda atsisakė pasirašyti Europos Sąjungos šalių lyderių laišką, kuriuo reiškiama parama LGBTQ bendruomenei. Laišką pasirašė 17 šalių atstovai. Prezidentas tvirtino taip nusprendęs dėl to, kad „ne laiškais sprendžiamos problemos".

Kartu jis užstojo Vengriją, sulaukusią aršios dalies kitų Europos Sąjungos šalių lyderių kritikos dėl kontroversiško įstatymo, draudžiančio nepilnamečiams suteikti prieigą prie bet kokios medžiagos LGBTQ tema.

G. Nausėda pareiškė, kad dalis ES kolegų Vengrijoje priimtą teisės aktą komentavo nesusipažinę su įstatymo tekstu.

Antroji tema: viską šluojantis nuo žemės viesulas Čekijoje. Kodėl kyla viesulai ir kodėl jie tokie pavojingi?

Diskutuoja politologas Andrius Bielskis, Lietuvos gėjų lygo projektų vadovas Vladimiras Simonko, Vytauto Didžiojo universiteto politologas Andrius Švarplys, Seimo narė Agnė Širinskienė, Mykolo Romerio universiteto dėstytojas Virgis Valentinavičius, Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos klimato ir tyrimų skyriaus vedėjas Donatas Valiukas, žurnalistas, gyvenantis Čekijoje, Sigitas Kazlauskas.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Komentarai


Naujausi epizodai