Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Koks bus prezidentas Gitanas Nausėda?

05.27 Pirmadienis 13:05
Aurimas Perednis

55 metų finansininkas ir ekonomistas, nepriklausantis jokiai partijai, centro dešinės pažiūrų Gitanas Nausėda išrinktas Lietuvos prezidentu. Antrajame ture jis įveikė konservatorių remiamą Seimo narę Ingridą Šimonytę.

Suskaičiavus duomenis visose 1972 rinkimų apylinkėse, G. Nausėda gavo beveik 66 proc. balsų, o buvusi finansų ministrė I. Šimonytė – beveik 33 proc. balsų.

Europos Parlamento rinkimuose geriausiai pasirodė opozicinė Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai, surinkusi 18,6 proc. balsų ir gavusi tris mandatus Europos Parlamente.

Laidoje dalyvauja viešųjų ryšių ekspertas Artūras Jonkus, „Lietuvos rytas“ žurnalistas Tadas Ignatavičius, ekonomikos ir inovacijų ministras Virginijus Sinkevičius, Rytų Europos studijų centro vadovas Linas Kojala ir Seimo opozicijos lyderė Viktorija Čmilytė-Nielsen.

xx231

Komentarai


Naujausi epizodai