Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kokių ir kiek imigrantų Lietuvai įsileisti?

08.31 Ketvirtadienis 13:05
Aurimas Perednis

„Šiandien padaryti sprendimai po 5–10 metų gali imigracijos procesus paversti negrįžtamais", – įspėja Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininkas Laurynas Kasčiūnas. Jis teigia, kad į imigracijos politikos sprendimus šiandien nepakankamai įtrauktos už nacionalinį saugumą atsakingos institucijos, o labiausiai girdimas verslo poreikis.

Diskutuoja Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininkas Laurynas Kasčiūnas, Seimo narė Dovilė Šakalienė, Lietuvos pramonininkų konfederacijos viceprezidentas Mantas Gudas, Makso Planko instituto Vokietijoje demografas dr. Domantas Jasilionis, Lietuvos profsąjungų konfederacijos atstovas Raimondas Tamošauskas.

Antroji laidos dalis. Tomo Venclovos patarimas lietuviams: mažiau pulkim į paniką. Kodėl neįmanoma susitarti dėl paminklo poetui Justinui Marcinkevičiui? Kodėl taip audringai į tai reaguojame? Kaip mūsų gyvenimus keičia karas kaimynystėje? Kur juda Rusija? Laidoje – eseistas, vertėjas, literatūros tyrinėtojas, Jeilio universiteto profesorius emeritas Tomas Venclova.

Nuotrauka: Žygimanto Gedvilos/BNS

 

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai