Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kokių bėdų pridarys Delta atmaina?

07.30 Penktadienis 13:05
Aurimas Perednis

Delta atmaina lemia, kad COVID-19 užsikrėtimų skaičius intensyviai auga ir situacija blogėja. Visa Lietuva vėl raudonojoje zonoje. Griežtėja valdžios retorika nepasiskiepijusių atžvilgiu. Premjerė Ingrida Šimonytė užsimena, kad nepasiskiepijusieji gali būti atleidžiami iš darbo, o testai gali tapti mokami. Amerikos prezidentas Joe Bidenas eina kitu keliu, jis pasiūlė valstijoms mokėti po 100 dolerių nusprendusiems pasiskiepyti pirmąjį kartą.

Antroji tema – apie intensyvėjančias elektroninių sukčių atakas. Iš kur jos kyla ir kaip neužkibti? Pokalbis su policijos ir bankų atstovais.

Diskutuoja PSO specialusis pasiuntinys Europos regionui Vytenis Andriukaitis, Nacionalinio visuomenės sveikatos centro epidemiologė Daiva Razmuvienė, Švedijos Gioteburgo universiteto epidemiologas Gytis Dudas, Lietuvos bankų asociacijos prezidentė Eivilė Čipkutė, Vilniaus apskrities policijos viršininko pavaduotojas Mindaugas Stravinskas, premjerės patarėja sveikatos apsaugai Živilė Gudlevičienė.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Komentarai


Naujausi epizodai