Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kokios realios grėsmės rinkimams?

01.09 Trečiadienis 13:05
Aurimas Perednis

Šiais trejų rinkimų Lietuvoje metais tikėtinos agresyvesnės trečiųjų šalių, pirmiausiai – Rusijos kibernetinės atakos, siekiant paveikti rinkimų eigą ir rezultatus, skelbiama po valstybės gynimo tarybos paskelbtame prezidentūros pranešime žiniasklaidai nors priduriama, kad Lietuva yra pakankamai tam atspari.

„Rusija visą laiką kišasi. Nėra taip, kad dabar ketins kištis. Dabar gali būti tokia proga, patogi proga, čia tiek daug rinkimų vienu metu. Lietuva yra susilpnėjusi ir susipriešinusi, vieni kitus ten vanoja, muša, nėra vienybės”, – sako prof. Vytautas Landsbergis.

Laidoje dalyvauja VRK pirmininkė Laura Matjošaitytė, signataras Mečys Laurinkus, VU TSPMI dėstytojas Nerijus Maliukevičius, VDU politologas Lauras Bielinis, TILS projektų vadovė Rugilė Trumpytė ir „Žinau ką renku“ tinklo atstovė Aušrinė Diržinskaitė.

xx63

Komentarai


Naujausi epizodai