Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kokio tikėtis kultūrinio laisvalaikio vasarą?

05.21 Ketvirtadienis 13:05
Marijus Gailius

Vyriausybės nustatomi vasaros renginių atvirose erdvėse ribojimai iki 900 asmenų sutinkami prieštaringai: teatralai ir klasikos kūrėjai erdvės savo veiklai turės, tačiau dideli muzikos koncertai atšaukiami vienas po kito.

Ar Vyriausybės sprendimas nesupriešina kūrybinių industrijų? Iš ko šią vasarą versis dauguma atlikėjų? Kokios sudaromos galimybės profesionalams organizuoti pramogas, o lankytojams – savo laisvalaikį?

Diskutuoja „Galapagų“ ir kitų festivalių organizatorius Algirdas Barniškis, „The Roop“ ir kitų grupių prodiuseris Lauras Lučiūnas, Nacionalinės kūrybinių ir kultūrinių industrijų asociacijos valdybos pirmininkė Živilė Diawara, Vilniaus mažojo teatro vadovė, režisierė Gabrielė Tuminaitė, Seimo Kultūros komiteto narys Vytautas Kernagis, atlikėjas Stanislavas Stavickis.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Komentarai


Naujausi epizodai