Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kokias sankcijas Rusijai ruošia ES?

02.22 Pirmadienis 13:05
Aurimas Perednis

Europos Sąjungos užsienio reikalų ministrai pirmadienį tikriausiai patvirtins sankcijas Rusijos opozicionieriaus Aleksejaus Navalno ir jo šalininkų persekiotojams. 27 šalių bloko diplomatijos vadovai susitiks Briuselyje derybų, per kurias taip pat planuojama surengti vaizdo konferenciją su JAV valstybės sekretoriumi Entoniu Blinkenu.

Tikimasi, kad pirmąkart bus pasinaudota nauju ES sankcijų dėl žmogaus teisių pažeidimų režimu, leidžiančiu atsakingiems asmenims uždrausti išduoti vizas ir areštuoti jų turtą, sakė diplomatai. 

Antroji laidos tema, kiek pagrįstas dalies mokytojų nepasitenkinimas Astrazeneca vakcina? Ar yra geresnių ir blogesnių vakcinų? Pokalbis su JK Kembridžo universitetinės ligoninės gydytoju Tumu Beinortu.

 

Laidoje dalyvauja - BNS vyriausiasis redaktorius Vaidotas Beniušis,  Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto politologas Vytis Jurkonis,  buvęs ES ambasadorius Rusijoje Vygaudas Ušackas, Tarptautinės teisės ekspertas Justinas Žilinskas, Jungtinės Karalystės Kembridžo universitetinės ligoninės gydytojas Tumas Beinortas.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Komentarai


Naujausi epizodai