Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kokias pasekmes vaikams turi priklausomybė nuo interneto?

01.19 Antradienis 13:05
Aurimas Perednis

VU Psichologijos instituto mokslininkės prof. Roma Jusienė, doc. Ilona Laurinaitytė ir doc. Vilmantė Pakalniškienė pastaruosius dvejus metus aiškinosi, kaip ilgalaikėje perspektyvoje 8–10 metų Lietuvos, Latvijos ir Taivano pradinukų naudojimasis internetu yra susijęs su jų patiriamais emociniais bei socialiniais sunkumais. Šio tyrimo metu aiškintasi, kiek vaikai praleidžia laiko kasdien internete. Ką jie ten veikia? Kokią įtaką tai turi jų psichinei ir emocinei savijautai? Ar namuose yra aiškios naudojimosi internetu taisyklės?

Kaip Jūs elgiatės su informacinėmis technologijomis savo šeimose? Pasidalinkite savo mintimis ir patarimais.

Antra tema: kokios migracijos tendencijos?

Diskutuoja Vaikų linijos psichologė Jurgita Smiltė Jasiulionė, Lietuvos tėvų forumo atstovė Jolanta Lipkevičienė, Lietuvos moksleivių sąjungos prezidentė Sara Aškinytė, Telia atstovas Audrius Stasiulaitis, Migracijos departamento direktorė Evelina Gudzinskaitė, Tarptautinės migracijos organizacijos Vilniaus biuro vadovė Audra Sipavičienė.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

 

 

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Komentarai


Naujausi epizodai