Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kokia bus Lietuva vadovaujant prezidentui Gitanui Nausėdai?

07.12 Penktadienis 13:05
Marijus Gailius

Penktadienį prisiekė aštuntasis Lietuvos prezidentas Gitanas Nausėda. Savo inauguracijos dieną G. Nausėda simboliškai pradėjo aplankydamas tautos patriarcho, Lietuvos Tarybos pirmininko dr. Jono Basanavičiaus paminklą Vilniuje.

„Yra daugybė pagundų: globalizuotas pasaulis, daug visokių tarptautinių srovių, kurios galbūt kitą kartą ir pakreipia lengviau paveikius žmones globalizmo kultūros link. Tautinės tapatybės puoselėjimas šiandien tampa kaip retas, sudėtingas uždavinys, kurį reikia mums įgyvendinti“, – penktadienio rytą sakė G. Nausėda.

Ar ateinančius penkerius metus Lietuva judės tautinės gerovės valstybės link? Kaip G. Nausėdos vertybės, tikslai ir įvaizdis atrodo epochos šviesoje? Kokią valstybės perspektyvą siūlo inauguracijos dieną atliekami simboliniai ritualai ir deklaruojami žodžiai?

Tiesioginėje studijoje diskutuoja istorikas Algimantas Kasparavičius, ekonomistas Raimondas Kuodis, įvaizdžio konsultantė Alvydos Jasilionytė, ryšių su visuomene profesionalė Dalia Kutraitė-Giedraitienė, nacionalinės premijos laureatai kompozitorius Giedrius Kuprevičius ir režisierius Oskaras Koršunovas.
 xx265

Komentarai


Naujausi epizodai