Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kokį pavojų kelia omikron atmaina?

11.29 Pirmadienis 13:05
Aurimas Perednis

Didžiojo septyneto sveikatos apsaugos ministrai pirmadienį surengs nepaprastąjį pasitarimą dėl pandeminio koronaviruso naujosios omikron atmainos, plintančios pasaulyje ir priverčiančios uždaryti sienas. Naujoji atmaina, pagal pirminę informaciją, yra labiau užkrečiama, o Pasaulio sveikatos organizacija situaciją vadina „keliančia susirūpinimą".

Izraelis ir Japonija grąžina griežtas sienų kontrolės priemones uždrausdamos visiems naujiems užsieniečiams atvykti į šalį. Jungtinė karalystė ir Danija grąžina kaukių dėvėjimą.

Diskutuoja VU profesorius, mikrobiologas ir biochemikas Rolandas Meškys, medicinos profesorius Vytautas Usonis, hebrajų-lietuvių kalbų vertėja, gyvenanti Izraelyje, Rima Gedvilaitė-Blumenzon, duomenų mokslininkas Vaidotas Zemlys-Balevičius.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai