Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kodėl žlugo privalomų skiepų planas?

01.20 Ketvirtadienis 13:05
Aurimas Perednis

Seimas neįteisino privalomo medikų ir socialinių darbuotojų skiepijimo. Pataisas inicijavo Vyriausybė, argumentuodama siekiu užtikrinti sveikatos apsaugos ir socialinės globos įstaigų darbą, sparčiai plintant COVID-19 omikron atmainai.

Tačiau pataisas palaikė tik valdantieji, prieš buvo visų opozicinių frakcijų nariai. Už privalomus skiepus balsavo 60 Seimo narių, prieš buvo 53, dešimt susilaikė.

Opozicijos atstovai teigė, kad tai yra neleistina prievarta, kad taip galime netekti dalies medicinos ir slaugos darbuotojų, jų nuomone, netrukus COVID-19 gali tapti sezoniniu gripu ir laisvėti apribojimai.

Diskutuoja dienraščio „Lietuvos rytas“ žurnalistas Tadas Ignatavičius, Lietuvos slaugos specialistų organizacijos prezidentė Aušra Volodkaitė, Seimo sveikatos reikalų komiteto narys Linas Slušnys, virusologas Saulius Čaplinskas, Austrijoje gyvenanti lietuvė Simona Kogler

Antroje laidos dalyje pokalbis apie pandemijos situaciją Amerikoje su ekonomikos profesoriumi Rimvydu Baltaduoniu, JAV lietuvių bendruomenės nariu.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Komentarai


Naujausi epizodai