Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kodėl vis dar nepavyksta užgesinti gaisro Alytuje?

10.21 Pirmadienis 13:05
Aurimas Perednis

Alytaus gaisras – viena didžiausių ekologinių nelaimių, žala gali siekti daugiau nei 5 mln. eurų, sako Aplinkos ministras Kęstutis Mažeika.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento vadovas Saulius Greičius pirmadienį ryte tvirtino, kad milžiniškas gaisras Alytuje jau yra lokalizuotas ir atvirų gaisro židinių nebėra, nors padangos dar gali smilkti kurį laiką. Dėl gaisro sukeliamos taršos Alytuje pirmadienį koreguotas ugdymo procesas, uždrausta dirbti Pramonės rajone esančioms įmonėms, taip pat uždrausta lauko prekyba, taip pat savo namus paliko dalis šalia Alytaus esančių gyvenviečių gyventojų.

Laidoje dalyvauja aplinkos ministras Kęstutis Mažeika, žurnalistė Vilma Matusevičiūtė-Danauskienė, Nacionalinės gaisrinės saugos asociacijos vadovas Martynas Matulevičius, aplinkos viceministrė Justina Grigaravičienė, Miklusėnų seniūnas Kęstutis Tumynas, ugniagesių gelbėtojų profsąjungos pirmininkas Saulius Džiautas.

Komentarai


Naujausi epizodai