Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kodėl Vilniuje nupjautas šimtametis ąžuolas?

2023-05-22, Pirmadienis 13:05
Aurimas Perednis

Šeštadienį Vilniaus centre, Ceikinių gatvėje, nukirstas ilgaamžis ąžuolas. Prezidentas Gitanas Nausėda pavadino tai barbarišku išpuoliu, o Vilniaus meras Valdas Benkunskas teigė, kad tai vandalizmas ir patikino, jog nekilnojamo turto vystytojai leidimų medžio kirtimui neturėjo. Medį nukirtusi UAB „Rinktinės NT" nepripažįsta savo kaltės teigdama, kad medis nebrandus, jo amžius nesiekia šimto metų, o šaknų plotas patenka ant lietaus nuotekų tinklo ir daro jiems akivaizdžią žalą.

Antroji laidos dalis. Ministrė pirmininkė Ingrida Šimonytė teigia, kad jeigu Seimas nepritartų konservatorių prezidiumo sprendimui inicijuoti pirmalaikius Seimo rinkimus, ji teiks prašymą atsistatydinti iš pareigų. Pasak jos, toks Vyriausybės atsistatydinimas vyktų po NATO viršūnių susitikimo. Kokios būtų politinės krizės pasekmės Lietuvai?

Laidoje diskutuoja: Vilniaus miesto meras Valdas Benkunskas, Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacijos prezidentas Mindaugas Statulevičius, Vilniaus miesto tarybos narys Artūras Zuokas, miesto antropologė Jeketeina Lavrinec, aplinkos ministras Simonas Gentvilas, Vilniaus vyriausiasis architektas Mindaugas Pakalnis, Seimo vicepirmininkai Jurgis Razma ir Vytautas Mitalas, politologas, VDU profesorius Lauras Bielinis.

 Eltos nuotr.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai