Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kodėl stringa vakcinos nuo COVID-19 tiekimas?

01.25 Pirmadienis 13:05
Aurimas Perednis

Stringant COVID-19 vakcinų pristatymui, būtų drąsu teigti, jog Lietuvai iki vasaros vidurio pavyks paskiepyti 70 proc. gyventojų, sako sveikatos apsaugos ministro atstovė spaudai Aistė Šuksta.

Prezidentui Gitanui Nausėdai akcentuojant, kad šis jo išsikeltas tikslas pasiekiamas net ir bendrovei „AstraZeneca“ 80 proc. sumažinus planuotus vakcinos kiekius Lietuvai pirmąjį ketvirtį, A. Šuksta sako, kad viskas priklausys nuo tolesnių derybų su gamintojais.

Sausio viduryje „BioNTech“ ir „Pfizer“ dėl technologinių procesų perpus sumažino artimiausias keturias savaites planuojamą pristatyti vakcinos dozių skaičių. Pasak sveikatos apsaugos ministerijos, planuojami pristatyti kiekiai mažinami visoms Europos Sąjungos šalims.

JAV prezidentas Džo Baidenas pažadėjo per 100 dienų paskiepyti 100 mln. amerikiečių.

Laidoje diskutuoja SAM kanclerė Jurgita Grebenkovienė, buvęs sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga, prezidento vyriausiasis patarėjas ekonomikai Simonas Krėpšta, buvęs eurokomisaras Vytenis Andriukaitis.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Komentarai


Naujausi epizodai